Clean Shoes-Студія хімчистки взуття

Догляд за гладкою шкірою

Взуття з гладкої шкіри, на перший погляд, просте в догляді. При цьому, не менше ніж 2 рази в місяць варто проводити повну профілактику. Для цього вироби очищають від твердих поверхневих забруднень та залишків старих засобів (кремів). За допомогою спеціального очисника видаляють бруд, який проник в глиб шкіри. Цей засіб наносять на губку, спінюють його і рівномірно розподіляють по всій поверхні. До речі: очисник можна використовувати у повсякденному догляді за шкірою. Після висихання спецзасобу слід відновити еластичність гладкої шкіри. Для цього наносять крем, який максимально підходить відтінку взуття із гладкої шкіри. Вироби полірують щіткою з м’яким ворсом. 

Догляд за замшею

Замшеве взуття вимагає до себе дбайливого ставлення з моменту придбання. Якщо знати як правильно доглядати, то ваші туфлі чи черевички будуть виглядати гарно не один сезон.

Clean Shoes хоче поділитися рекомендаціями по догляду за замшею:

 • Перед першим виходом у новому, замшевому взутті, слід обробити його гідрофобним покриттям декілька разів, з проміжною сушкою природнім шляхом (в жодному разі не на батареї чи за допомогою інших нагрівальних пристрої). Гідрофобне покриття  не тільки захистить замшу від проникнення вологи, а ще й від бруду і пилу.
 • Будь-яке взуття, в тому числі і замшеве, при носінні втягує вологу. Тому не бажано використовувати одну пару щоденно. Потрібно взуття провітрювати, давати йому просохнути – звісно природнім шляхом. Щоб взуття в процесі сушки не деформувалося потрібно в нього вкласти зім’ятий папір.
 • Легке забруднення рекомендується видаляти м’якою щіткою без будь-яких допоміжних засобів. Сильне забруднення видаляється тільки після повного висихання взуття наступним шляхом:
   1. Почистить виріб від пилу і брудних частинок за допомогою м’якої щітки.
   2. Нанесіть Очисник на губку. Помніть її до утворення піни. Протріть усю поверхню.
   3. Дайте повністю висохнути природнім способом. Не використовуйте батарею чи інші нагрівальні пристрої.
   4. Після висихання розчешіть м’якою щіткою.
   5. Для кращого ефекту використовуйте разом із Захистом, який після очищення захищає вироби від впливу зовнішнього середовища.

Вологі серветки і ваше взуття

Вологі серветки швидко увійшли в наше життя.  Вони зручні,  коли немає можливості використовувати воду. Тому багато хто полюбив ними очищати різні речі, в тому числі і взуття.  Але ніхто не задумувався над їх вмістом, і тим більше, над шкодою якої вони можуть завдати. Найчастіше серветки складаються з водно-спиртового лосьйону або емульсії. Також в них  є поверхнево-активні речовини,  віддушки, консерванти, біологічно активні речовини.
Все це роз’їдає поверхневе покриття , а потім і саму фарбу, витираючи взуття вологими серветки ви скорочуєте термін їх служби в рази.
Тому,  якщо хочете, щоб ваше взуття мало свіжий вигляд,  шкіра не тріскала,  не лущилася і фарба не облазила, використовуйте правильний догляд та засоби,  які не псують шкіру,  а навпаки – зволожують та захищають її.

Правила, які дозволять якісно доглядати за взуттям

Існують правила, які дозволять вам якісно доглядати за своїм взуттям:

✅ Не варто намагатися заощадити кошти на придбанні засобів для догляду за взуттям;

✅Краще користуватися не безкольоровим кремом, а засобом, колір якого відповідає кольору взуття;

✅Якщо ви забруднили черевики – не зволікайте з чищенням, оскільки застарілі плями вивести важко, а інколи неможливо;

✅Намагайтесья не надягати взуття із лакованої шкіри, коли на вулиці іде дощ;

✅Ніколи не сушіть взуття на батареї, оскільки воно може деформуватися;

✅Для кожного сезону у вас повинно бути декілька пар взуття, адже лише одна пара швидко зношується і псується;

💫Це основні поради, які дадуть вам можливість подовжити термін служби ваших чобітків або іншого взуття.

💫Догляд повинен бути регулярним, адже тільки у такому випадку ваше взуття буде виглядати ідеально.