Догляд за гладкою шкірою
Взуття з гладкої шкіри, на перший погляд, просте в догляді. При цьому, не менше ніж 2 рази в місяць варто проводити повну профілактику. Для цього вироби очищають від твердих поверхневих забруднень та залишків старих засобів (кремів). За допомогою спеціального очисника видаляють бруд, який проник в глиб шкіри. Цей засіб наносять на губку, спінюють його і рівномірно розподіляють по всій поверхні. До речі: очисник можна використовувати у повсякденному догляді за шкірою. Після висихання спецзасобу слід відновити еластичність гладкої шкіри. Для цього наносять крем, який максимально підходить відтінку взуття із гладкої шкіри. Вироби полірують щіткою з м’яким ворсом.
Догляд за замшею
Замшеве взуття вимагає до себе дбайливого ставлення з моменту придбання. Якщо знати як правильно доглядати, то ваші туфлі чи черевички будуть виглядати гарно не один сезон.
Clean Shoes хоче поділитися рекомендаціями по догляду за замшею:
- Перед першим виходом у новому, замшевому взутті, слід обробити його гідрофобним покриттям декілька разів, з проміжною сушкою природнім шляхом (в жодному разі не на батареї чи за допомогою інших нагрівальних пристрої). Гідрофобне покриття не тільки захистить замшу від проникнення вологи, а ще й від бруду і пилу.
- Будь-яке взуття, в тому числі і замшеве, при носінні втягує вологу. Тому не бажано використовувати одну пару щоденно. Потрібно взуття провітрювати, давати йому просохнути – звісно природнім шляхом. Щоб взуття в процесі сушки не деформувалося потрібно в нього вкласти зім’ятий папір.
- Легке забруднення рекомендується видаляти м’якою щіткою без будь-яких допоміжних засобів. Сильне забруднення видаляється тільки після повного висихання взуття наступним шляхом:
- Почистить виріб від пилу і брудних частинок за допомогою м’якої щітки.
- Нанесіть Очисник на губку. Помніть її до утворення піни. Протріть усю поверхню.
- Дайте повністю висохнути природнім способом. Не використовуйте батарею чи інші нагрівальні пристрої.
- Після висихання розчешіть м’якою щіткою.
- Для кращого ефекту використовуйте разом із Захистом, який після очищення захищає вироби від впливу зовнішнього середовища.
Вологі серветки і ваше взуття
Вологі серветки швидко увійшли в наше життя. Вони зручні, коли немає можливості використовувати воду. Тому багато хто полюбив ними очищати різні речі, в тому числі і взуття. Але ніхто не задумувався над їх вмістом, і тим більше, над шкодою якої вони можуть завдати. Найчастіше серветки складаються з водно-спиртового лосьйону або емульсії. Також в них є поверхнево-активні речовини, віддушки, консерванти, біологічно активні речовини.
Все це роз’їдає поверхневе покриття , а потім і саму фарбу, витираючи взуття вологими серветки ви скорочуєте термін їх служби в рази.
Тому, якщо хочете, щоб ваше взуття мало свіжий вигляд, шкіра не тріскала, не лущилася і фарба не облазила, використовуйте правильний догляд та засоби, які не псують шкіру, а навпаки – зволожують та захищають її.
Правила, які дозволять якісно доглядати за взуттям
Існують правила, які дозволять вам якісно доглядати за своїм взуттям:
Не варто намагатися заощадити кошти на придбанні засобів для догляду за взуттям;
Краще користуватися не безкольоровим кремом, а засобом, колір якого відповідає кольору взуття;
Якщо ви забруднили черевики – не зволікайте з чищенням, оскільки застарілі плями вивести важко, а інколи неможливо;
Намагайтесья не надягати взуття із лакованої шкіри, коли на вулиці іде дощ;
Ніколи не сушіть взуття на батареї, оскільки воно може деформуватися;
Для кожного сезону у вас повинно бути декілька пар взуття, адже лише одна пара швидко зношується і псується;
Це основні поради, які дадуть вам можливість подовжити термін служби ваших чобітків або іншого взуття.
Догляд повинен бути регулярним, адже тільки у такому випадку ваше взуття буде виглядати ідеально.